Plážový apartmán Estepona

Fantastický apartmán vo vynikajúcej lokalite priamo na pláži.

Vynikajúci apartmán, ktorý sa nachádza na prvej línii od pláže. Tento kompletne zariadený apartmán má 2 spálne, 2 kúpeľne (1 vaňa, 1 sprchovací kút), kompletne vybavenú kuchyňu (umývačka riadu, práčka, elektrický sporák, chladnička s mrazákom), obývacia izba s výhľadom na more a vstupom na terasu taktiež s výhľadom na more (TV, rádio, jedálenský stôl), vstupnú chodba, balkón taktiež aj z jednej spálne s výhľadom do ulice.

Apartmán je celkovo klimatizovaný. Budova je vybavená výťahmi. K apartmánu patrí jedno parkovacie miesto v podzemnej garáži. 

ESTEPONA 

Estepona je mestečko nachádzajúce sa neďaleko mesta Marbella. Na 21 km dlhom pobreží sa nachádza celkovo 17 krásnych pláží, kde je možné venovať sa rôznym vodným športom.
Estepona sa môže pochváliť nádherným okolím a špičkovými piesočnatými plážami, ktoré sú každodenne čistené a upravované. Najnavštevovanejšia a najdlhšia je pláž Playa de Rada. Ďalšou vyhľadávanou plážou je Playa del Cristo, pretože je zo všetkých strán výborne chránená proti vetru a takisto poskytuje dostatok kľudu a súkromia pre rodiny s detmi.
Estepona má taktiež krásne historické centrum, ktoré sa rozkladá na námestí Plaza de las Flores. Estepona má tiež svoj hrad, ktorý sa nazýva Castillo de San Luis, ďalej je to arabská hodinová veža Torre del Reloj, ktorá v minulosti slúžila ako minaret. Pre Slovákov má Estepona pripravené jedno malé prekvapenie v podobe Sládkovičovej básne Marína vyobrazenej na tabuli, ktorá sa nachádza na ulici San José v centre mesta. V blízkosti Estepony sa nachádza aj safari park Selwo Aventura, ktorý vyplní program pre malých aj veľkých na celý deň. Estepona má výbornú polohu, lebo sa nachádza blízko Marbelly, Málagy a Gibraltár je vzdialený len polhodinku autom.
 

Zobraziť všetky apartmány

Kalkulácia ceny

Minimálna dĺžka pobytu je 7 dní.