Fuerte Estepona ****

Estepona, Costa del Sol, Španielsko

Hotel Fuerte Estepona sa nachádza na prvej línii pláže na pobreží Costa del Sol.

Hotel Fuerte Estepona sa nachádza na prvej línii pláže na pobreží Costa del Sol. Ponúka 4 vonkajšie bazény, wellness centrum a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch. Hotel je známy vďaka svojim luxusným inštaláciám. Má viac než 25000 m 2 upravených plôch a slnečných terás. Vyznačuje sa tiež priestrannými izbami, suitami a apartmánmi.

Jeho rozsiahle vybavenie zahŕňa rad rôznych priestorov pre deti a ďalších priestorov pre dospelých. Každá veková skupina si môže vychutnať voľný čas vlastným spôsobom. Vďaka svojej polohe na prvej línii pláže, spa a športovým kurtom je hotel veľmi vyhľadávaný hosťami, ktorí radi športujú alebo si chcú
vychutnať pokojnú dovolenku. 

Poloha hotela je len 20 minút od prístavu Puerto Banús a Sotogrande. V najbližšom okoli (7km) sa nachádzajú golfové ihriská Vallle Romano, Doña Julia, Alcaidesa Links, Alcaidesa Heathland. Pre bližšie informácie o golfoých balíčkoch kliknite na GOLF.

Je ideálnym miestom pre objavovanie ďalších turistických destinácií v Andalúzii, ako sú Marbella, Gibraltár, Tanger, Jerez de la Frontera, Sevilla a Ronda. Centrum Estepony je vzdialené 5 minút autom.

Viac o atrakciách v okolí TU.
Viac o jednodňových výletoch so slovenským sprievodcom TU.

IZBY

Klasická izba
Veľká manželská posteľ (200 x 200 cm široká) alebo dve samostatné postele (šírka 200 x 100 cm). Kapacita: 2 osoby plus 1 detská postieľka na vyžiadanie.

Izba s výhľadom na more
Veľká manželská posteľ (200 x 200 cm široká) alebo dve samostatné postele (šírka 200 x 100 cm). S výhľadom na more. Kapacita: 2 osoby plus 1 detská postieľka na vyžiadanie.

Rodinná izba
Veľká manželská posteľ (200 x 200 cm široká) alebo dve samostatné postele (šírka 200 x 100 cm) a rozkladacia pohovka. Kapacita: 3 osoby alebo 2 dospelí + 2 deti (rozkladací gauč). Detská postieľka je k dispozícii na požiadanie

Suita s 2 spálňami
Hlavná spálňa s veľkou manželskou posteľou (šírka 200 x 200 cm) alebo extra dvojlôžko alebo dve samostatné postele (šírka 200 x 100 cm) v druhej spálni. Kapacita: 5 osôb alebo 4 dospelí + 2 deti. Detská postieľka na požiadanie.

Zobraziť všetky hotely

Kalkulácia ceny

Izba č. 1:

Izba č. 2:

Izba č. 3: