Hotel Meliã Marbella Banús ****

Marbella, Costa del Sol, Španielsko

Nádherný 4-hviezdičkový hotel pri pláži, v svetoznámom prístave Puerto Banús.

Vyskúšajte si jedinečný hotel Hotel Meliã Marbella Banús, ktorý sa nachádza 50 metrov od pláže a minút chôdze od prístavu Puerto Banús v meste Marbella. Má 3 vonkajšie bazény s priestormi určenými špeciálne pre deti. Bezplatný vstup do wellness centra so saunou, tureckým kúpeľom a vírivkou.

Hlavný vonkajší bazén s vodopádmi obklopujú záhrady. K dispozícii je aj krytý bazén. Hotel disponuje tenisovými a paddle tenisovými kurtami. Hotelová reštaurácia ponúka jedlá formou bufetu.

Hotel Meliã Marbella Banús sa nachádza v exkluzívnej oblasti Puerto Banús, konkrétne na slávnej zletej míle, tzv. Golden Mile a veľmi blízko pláže a najobľúbenejších obchodných a rekreačných oblastí v Európe.  

Meliá Marbella Banús má nádherné izby a suity; rôzne gastronomické priestory, ako je a la carte reštaurácia D.0.M, reštaurácia Rio Verde, bar Blue Lounge, reštaurácia La Hiedra a bar pri bazéne; bezplatné pripojenie na internet (WIFI); vonkajší bazén; Wellness s vyhrievaným krytým bazénom, saunou a tureckým kúpeľom; 4 zasadacie miestnosti s maximálnou kapacitou 150 osôb a podzemné parkovisko výhradne pre klientov so 47 parkovacími miestami. 

Viac o atrakciách v okolí TU

Viac o jednodňových výletoch so slovenským sprievodcom TU.

IZBY

Izba Meliá

Izby vybavené maximálnym komfortom, vyznačujú sa priestrannosťou (približne 35 m2) a svetelnosťou. Dekorované v jemných tónoch v stredomorskom štýle, majú terasu a výhľad na nádherné záhrady a bazény. 

Izba Premium

Nachádzajú sa na 4. poschodí. Vybavené maximálnym komfortom, vyznačujú sa priestrannosťou(približne 35 m2), svetelnosťou a dizajnom. Nedávno zrekonštruované, dekorované svetlými a neutrálnymi tónmi, majú terasu a výhľad na nádherné záhrady a bazény.

Rodinná izba

Špeciálne izby pre rodinnú dovolenku. Nachádza sa v prízemí hotela s terasou s priamym vstupom do záhrad a sú vybavená 2 lôžkami (1,35 m). 

Suita Junior

Objavte Costa del Sol z tejto neuveriteľnej izby s rozlohou 55 m2 a vychutnajte si všetky jej vynikajúce zariadenia. Relaxujte v spálni s posteľou typu king-size, so súkromným salónikom a vírivkou v kúpeľni. 

Zobraziť všetky hotely

Kalkulácia ceny

Izba č. 1:

Izba č. 2:

Izba č. 3: